♪♫ Coldplay ♪♫

28. října 2012 v 17:49 | Jenny:)* |  Coldplay

♪♫ Coldplay ♪♫více v celém článku:)


Podle mě, asi nejznámější britská skupina této generace.

Něco o ní:

Coldplay jsou britská alternative-rocková kapela, kterou založil v roce 1996 její frontman Chris Martin se spolužákem Johnym Bucklandem během studií na londýnské University College. Původně si chtěli říkat Pectoralz, ale když se ke kapele po pár týdnech přidal Guy Berryman jakožto baskytarista, přejmenovali se na Starfish. Multiinstrumentalista Will Champion se připojil ke skupině jako poslední, pro potřeby kapely se naučil hrát na bicí během několika týdnů, a uzavřel tak celou sestavu. Jejich manažer Phil Harvey je často označován jako neoficiální pátý člen Coldplay. Toto jméno 4 mladíci přijali v roce 1998.
Začátkem roku 2012 se stali první skupinou v historii, které se podařilo třikrát obdržet cenu Kapela roku v soutěži Brit Awards.
(informace z Wikipedie)


Zážitky z koncertu v Praze 16.9.2012 :

Moje ségra i se svým manželem byla na koncertě v Praze. Moc jí pořád závidím. Chtěla jsem taky jít, ale se svým bráchou, ale ten mi řekl že na Coldplay už byl, když tady byli před několika lety s koncertem Viva la vida.
Když ségra byla na koncertě já jsem byla v Itálii:/
Ségra říkala že za jeden lístek zaplatila 1700,-
Když přišli před koncertní halu, kde se koncert měl konat, vstoupili dovnitř a pořadatelé jim každému dali jeden náramek. Můj švagr se zeptal: ''Na co jsou ty náramky?'' pořadatel mu odpověděl: ''Nechte se překvapit:)''
Také že to bylo velké překvapení!!!!Když začala hrát písnička ''Hurts like heaven'' náramky začaly blikat do rytmu hudby. Všichni jásali a byl to prý neuvěřitelný zážitek. Náramky byly speciálně naprogramované. Podle mě ten nejúžasnější zážitek:))
Moje ségra říká: ''Ten koncert byl takovej jako kdyby nám chtěli předat radost. Ty barvy, písničky a nálada:))''
Také říkala že Chris Martin byl nadšenej, že všichni zpívali, tak, že ani on sám nemusel:DD
Řekl jim že jsou ''Fucking awesome'' :)) (zatraceně úžasný) :))


nějaká videa z youtube z koncertu v Praze:

-start

-paradise

-up in flames

-the scientist

I love Coldplay
I love you
xo xo
Yours Jenny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama