not feeling alright.

19. července 2013 v 17:24 | Jenny:)* |  Diary
Omlouvám se za neaktivitu. Jelikož se mi za jeden týden stalo hodně nehezkých věcí, tak jsem neměla chuť psát. Jen tak jsem pořád klikala a klikala a nikam jsem se nedoklikala, protože počítač není ta největší zábava. Nechce se mi ani číst, a to tady mám tři knížky, která do konce prázdnin musím přečíst. Taky se musím kouknout na nějaké věci do školy, abych nebyla za debila, kterej všechno přes prázdniny zapomene (protože je to můj každoroční případ). Matika, Čeština a Zeměpis. To mě prosím čeká. Nejvíc obtížná bude Matika, ale co se dá dělat.

Už v úterý jdu na kontrolu do nemocnice s nohou. Chtěla bych, aby mi sádru sundali a abych začla s rehabelitacemi, ale tak růžově to ještě necítím, dost to bolí. S cvičením se asi bude muset delší dobu počkat. Docela mě děsí představa, že bych už nikdy nemohla pořádně běhat a skákat přes švihadlo.

Také mě docela děsí nepořádek v pokoji, i když jsem si uklízela minulý týden. Stačí mi jeden den a bordel je tu zase.
Na Anime jsem se nedívala od pondělí, protože mě moc ''Death Note'', nezaujal. Těším se, až budou nové díly ''Amnesie''.

Konec detoxu bude za devět dní, tak doufám, aby aspoň byly tři kila dole. Na postavě je vidět změna hodně, ale bojím se, že na váze moc nebude.


xo xo
Yours Jenny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama