Srpen 2013

OTTD- RED

20. srpna 2013 v 22:57 | Jenny:)* |  OOTD
Nic moc speciálního. Šla jsem na rehabelitaci a mám na sobě podruhé svoje Vansky!!! :PPP Ya' Bitch!!!!! Promiňte mojí blbou pózu:DDD

crazy bonusovka ''Teenage kicks''

xo xo
Yours Jenny

Happy Birthday DEMI!

20. srpna 2013 v 15:14 | Jenny:)* |  News

Všechno nejlepší Demi!! už 21! Je dokonalá!!!!!! Nejlepší inspirace.
Máte rádi Demi? Jste Lovatics? :)
xo xo
Yours Jenny

7.část

20. srpna 2013 v 14:53 | Jenny:)* |  L.A Story
když den končil, šla jsem se převléct z plavek. Ten šatník byl tak dokonalej:D Vzali jsme polaroid a šli do města. Chodili jsme od stánku k dalšímu. Šli jsme na pláž. Tam jsme byli asi něco přes hoďku. Koupili jsme si sangrii a melouna-nakrájenýho. Když už jsme byli trochu mimo normální chování jsem se rozběhla po chodníku slávy. Nechali jsme se vyfotit koulemjdoucími nad hvězdami. No a pak jsem se rozeběhla. Kluci běželi za mnou. Hádejte kam jsem se rozeběhla? Pod kopec, kde je nápis ''HOLLYWOOD''. No a hádejte znova, co mě asi napadlo?!? Jak jinak, než nějaká děsná ptákovina. Vylézt na ten nápis a nechat se vyfotit:DDD Zní to divně a nenormálně, ale mě se to líbilo. Dole pod kopcem byla zastávka Taxi. Hned jsme si jeden vzali, který nás vyvezl nahoru na kopec, který byl z písčitého povrchu. Hodně lidí tam chodí běhat a nebo v autě přijedou a koukají se na hvězdy. Když jsem nahlídla z kopce dolů, byl to dokonalý pocit. Sěběhla jsem k písmenu ''H'' a a vylezla po něm až přimo doprostřed. Stála jsem a teď to teprve byl ten nejdokonalejší pocit. Měla jsem pocit, že mi celé L.A. patří. Byl vidět ještě západ slunce za mořem. Chodník slávy. Kluci přiběhli pod ''H'' a vyfotili mě.
Pak ke mě vylezl Chris a obejmul mě kolem pasu zezadu. No, hm.....motýlci:DDD v břiše. Táda stisknul tlačítko a vylezl další snímek z mnoha, které jsme dneska udělali. Pak se Chris vyměnil s Tádou a vycvakl nás taky. Nikam se mi nechtělo. ''Kluci...moc prosím. Můžeme tu nahoře zůstat?'' nevypadali, že by se jim nechtělo, ale protože v žádném případě nebylo dovoleno sem lézt, tak se docela báli policajtů. Po druhém prosím, se rozhodli, že tu zůstanou. Hlavně prý kvůli mě, abych tu nemrzla sama. Roztáhli jsme se a dívali se na hvězdy. Vyprávěli vtipy a prostě se celkově pořád smáli:D Když najednou jsem už nebyla součástí rozhovoru, protože se mi zavřely oči. Když po krásné noci plné hvězd přišlo sluníčko vystřídat měsíc. Paprsky slunečního světla mě pálili přímo na obličej. Probudila jsem se....probudila jsem se v Chrisové náruči a přehozenou nohou přes jeho tělo a jeho rukou kolem mého pasu. Hm. Divila jsem se. Rychle jsem se zvedla a probudila tím Chrise. Pak jsem se sklonila nad spícím Tádou a moje vlasy ho začaly lechtat na tváři a to ho probudilo. Rychle jsme všechno sesbírali. Fotky, Polaroid, mikiny, dvě flašky a slezli z ''H''. Protože žádné taxi nahoře nebylo a kopec byl plný ranních běhacích ptáčat, nezbylo nám nic jiného, než sejít kopec dolů. ''Mám hroznej hlad'' sdělil nám Táda. ''To nejsi sám.'', dodal Chris. ''Tak to nejste sami''. dodala jsem já. Cestou jsme se zastavili v pekárně a koupili si nutellové croissanty. Pak jsme zaběhli do starbucksu pro kafe. Usadili jsme se opět na pláži. Když jsme dojedli, došli jsme po pláži až k Tádovi domů.


no, není to vůbec nic moc. Možná to ani nedává smysl:'DDD
xo xo
Yours Jenny

England new in

19. srpna 2013 v 14:20 | Jenny:)* |  New in
Velice opožděné new in, ke kterému jsem se odhadlala až teprve teď:DDD

kombinéza na spaní- 12 £
no, po dlouhém přemlouvání Niny a Aničky a také vlastně Báry jsem si koupila tuto první anglickou věc:DD Kvůli slevě z 25 £ a kvůli 69, které vystihuje moje pervezrní dvojsmyslné kecy:DD fotka byla pořízená v den koupě. U nás v rodině. Na pokoji, kde byl výbuch bordelu:PP

(rozklikněte si fotku na nové kartě, uvidíte jí větší)
deníček- 5 £
samolepky obsahovaly 10 platýnek ale koupily jsme si je s Ninou na půl, takže mě to vyšlo na 2£

v pondělí jsme byli v Portsmouth. Tam jsem měla menší nákup v papírnictví s Ninou. Měla jsem s Ninou už před mnoha měsíci před Anglií naplánováno, že si tam koupíme nový deníček:)

 
fialové tričko (pánské XS) - 3 £
červené tričko- 2 £
tílko- 2,5 £
brýle- 1 £

co by to bylo za nákupy, kdybych neprošmejdila i pánskou sekci. Štve mě, že jsem se nešla kouknout na šperky, punčochy a celkově prostě doplňky -.- jsem blbá.

falešné vansky (primark-Brighton) - 6 £

tohle byl náš úterní výlet do Brightonu, kam se každá holka nejvíc těšila na Primark.
Jinak jsem potom nakupovala suvenýry, ale ty jsem si nevyfotila:D
Docela mě dostalo, že jsem si koupila opravdu jen tak málo věcí v primarku. Dokonce nemám fotku ani u Tower Bridge. To mě přinutilo se zamyslet, jestli nemám jet místo Francie příští rok do Anglie znovu.

Byli jste Anglii?
xo xo
Yours Jenny

people love, when the good girl gone bad.

19. srpna 2013 v 12:29 | Jenny:)* |  Diary

seriously, people love it. Miluju odstín téhle rtěnky. Jen nemám doopravdy odvahu s ní vyjít ven, protože na můj věk se nehodí a lidé by mě označovali za nějakou couru. Takže mám taky už minimálně tříměsíční přání mít blonďaté ombre, ale ještě jsem nic se svojí švagrovou nespáchala. Myslím si, že zítra konečně koupím barvu:DD Budu zlobivá holka (:DDD) máma mě za to totiž zabije....nechce abych si barvila takhle výrazně vlasy. Nevím, co na tom je tak děsně výrazné:DD Můžete na fotce vidět i moje nové vysněné tričko z wishlistu, který jsem nezveřejnila. Ještě stále můžu:P Zamilovala jsem si ebay a už jsem skoro o tisícovku lehčí:D Cvičím jak jen to jde. (každý ráno a odpoledne). Chodím na ty rehabelitace. Dneska jsem byla po týdnu. U Babičky to bylo....no, dostala jsem 900,- :DDDD ty jsou ale už skoro fuč díky ebay. Navíc zmizí i další peníze protože jdu 5.9. na 1D ''This is us'' na 3D. Už se nemůžu dočkat. Jinak veganství mělo některé dny přestávky. Asi třikrát. Jednou jsem měla vajíčko, jednou sýr a dvakrát maso. Babička byla překvapená, jakou mám výdrž, ale že jsou to blevajzy. Hm. Mě to chutná. Nikdo to nechápe?!:DDDD
Takže můj malý experiment s veganstvím je fajn. Ještě jsem se 100% nepřesvědčila, abych přestala jíst všechny složky potravy, které veganismus nepodporuje. Ale myslím si, že to není vůbec špatné-vydat se cestou jako vegan. Také stále nemůžu přijít na jakou střední se přihlásím. Na uměleckou se zaměřením na fotografii mám asi smůlu, kvůli svému celoprázdninovému nekreslení. Mrzí mě to. Nemá někdo nějaké návrhy na státní střední školu v Praze? No, a dále tu máme změnu dívání se na život. Jak jsme si v Anglii s jednou spolužačkou řekly, že naše třída doopravdy potřebuje prázdniny jsem ze začátku vůbec moc nadšená z prázdnin nebyla. Ani teď nejsem kvůli té zlomené noze. Ale musím uznat, že ty prázdniny doopravdy prospívají. Vždycky po prázdninách se každý svým vlastním způsobem změnil. A teď to bude změna znova. Ani se už do školy netěším. A to jen kvůli matice a vybírání střední. Takže vás moc prosím, neví někdo o dobré SŠv Praze? takový dodatek, miluju cizí jazyky, takže ani jazykovka by nevadila;)

xo xo
Yours Jenny

Miley Cyrus

16. srpna 2013 v 14:29 | Jenny:)*

Nová MileySummer Inspiration 0.1

14. srpna 2013 v 14:19 | Jenny:)* |  Léto
summer inspiration
xo xo
Yours Jenny

Selena G

12. srpna 2013 v 14:09 | Jenny:)* |  Selena Gomez

Co říkáte na novou Selenu? :)podle mě je dokonalá. Nové album Stars Dance se jí pěkně vydařilo. Včera jsem ho poslouchala 3x za sebou.
Nechci říct, že ji rozchod s Justinem prospěl, ale vylila si srdce na nové album, stejně jako Justin v písni ''nothing like us'', nebo ''I would''. Písnička ''Love will remember'' je jasně stahující se na Jelenu. Dále se mi moc líbí písnička ''B.E.A.T'', která mi místy připomíná píseň Justina s Chrisem Brownem ''ladies love me''. Možná jsem jedinná, ale připomíná mi ji. Také její klip a píseň ''Birthday'' je pořádnej odvaz.....''Party on, baby'' -(selena)

také hned k novému albu byly tři klipy: ''Come&get it'', ''Birthday'', ''Slow Down''

co si myslíte o nové Seleně vy? A jaká píseň vás nejvíce zaujala na jejím novém albu?
xo xo
Yours Jenny

I hate leaving internet....grandparents

10. srpna 2013 v 21:41 | Jenny:)* |  Diary
Ahoj,

zítra odjíždím k babičce a dědovi, takže buď budou přednastavené články, nebo nebudou:D Podle nápadů a zbývajícího času:D Asi tři hodiny jsem se tady vztekala, protože jsem neuměla odstranit pozadí na fotce....No, na YT jsem se koukla až naposledy a zrovna to mi nejvíce pomohlo. Takže jak jste mohli vidět, je v rubrice story nový rozcestník s úvodním obrázkem do mé rozepsané Story o Veronice, Chrisovi a Tádovi z L.A.

S sebou si beru velký 300 str. (asi) blok a začnu psát FF (fanfictions) s 1D. Abych se tam neunudila k smrti.


Takže já se jdu pustit do práce s články a mějte se;)
xo xo
Yours Jenny

Stories-FanFictions

10. srpna 2013 v 21:25 | Jenny:)*
▲click▲