Harry's Tattoos

15. září 2013 v 15:33 | Jenny:)* |  One Direction
Tak jsem se rozhodla pro dost obsáhlý článek- Harryho Tetování. A to vše kvůli tomu, že Harry vlastní 44 tetování. (rozklikni celý článek a ponoř se do Harryho těla)

1) Prapor s nápisem ''LOVE''. Prý znázorňuje domov a cestování. Podle některých fanynek to znamená, že Harry skrývá svou lásku. Pro nás je tímto záhadou, co tím skrývá. Ale spousta fanynnek jsou #Larryshipper (já taky). Takže to může mít i tento význam. Teď v přítomnosti je skryto pod vlaštovkou.
Umístění: nad levým prsem.


2) dva malé křížky s písmeny ''M'' a ''K''. Předpokládá se, že je katolík, protože nosí náhrdelník s křížem. Tak proto kříže. Pro písmena není jasné vysvětlení, ale Harry si tetování spojuje s lidmi, které má rád (miluje). Harry je zřejmě fanoušek tetování spojené s lidmi, které drží v blízkosti svého srdce ( je poměrně oddaný své matce, sestře a spoluhráčům z kapely).
umístění: Nad levým prsem


3) ''Might as well'' (možná stejně/Klidně.). Vypadá dost neprofesionálně, takže se lidé domnívají, že mu to vytetoval nějaký kamarád/kluk z kapely.
Umístění: na levém boku


4) černé srdce. Jak řekl stvořitel tetování Freddy Negrete na Shamrock Social Club obchodě tetování: "Jsme pořád na cestách, ale mé srdce je doma a chci loď," tak to dává smysl, že popová hvězda bude doprovázet obří lodi s tetováním srdce. Někteří lidé si myslí, že Harryho srdce na rameni tetování může být také slovní hříčka, což znamená, že nosí své srdce na dlani. Pro větší pochopení-lidé si myslí, že se významem spojuje s jeho lodí (tetování).
umístění: horní část levé paže


5) Ramínko na šaty. Toto tetování je další záhadou. Bylo pořízeno 8.srpna 2012. Někteří se domnívají, že to znamená ''mám svojí orientaci schovanou ve skříni'. Něco jako schovávám si svého kostlivce ve skříni. A nebo je jeho význam takový, že je to nějaký druh odkazu, jak jsou kluci kontrolováni a manipulováni z hudebního průmyslu.
umístění: Pod srdcem, na levé paži.


6,7) ''Things I can'' ''Things I can't''. I když Harry Styles prozradil přesný význam jeho tajemného" Co mohu "a věci, které nemohu" tetování, máme pocit, že by mohl mít něco do činění s dobře známou částí modlitby, která zní: "Bože, dej mi klid přijímat věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu, a moudrost poznat rozdíl. "ve stejném duchu, Harry má tetování napuštěné kolem jeho levého zápěstí, které říká, že" nemůžu změnit "velkými písmeny.'
Umístění: vnitřní strana paže levé a pravé.


8) Won't stop 'till we surrender (nezastavíme se, dokud to nevzdáme). Je to o klucích a kapele. také podle písně Temper Trap "Sweet Disposition"
umístění: na vnitřní straně levé paže


9) ''I can't change''. (nemohu se změnit.) Jeho význam spoustu lidí vysvětluje kvůli festivalu ''Leeds Festival'' v roce 2011 na kterém byl Harry s Louisem Tomlinsonem, když sledovali vystoupení kapely Rise agaisnt ''Make it stop''. Tato písnička je o referenci dětí, které spáchaly sebevraždu poté, co byly nucené za to, aby se přiznaly, že jsou homosexuálové. Také v písni kapela zpívá o příběhu lvice Elsy. Harry nosil půl roku náramek z festivalu. Po té co se už nedal nosit, nahradilo jeho místo toto tetování. Skutečnost, že Harry používal slovo "nelze" namísto "nebude" dokazuje pravděpodobnější význam, že Harry zůstane ''uzemněný''.
umístění: zápěstí


10) ''A'' . Má význam počátečního písmena jeho matky Anne.
umístění: z vnitřní strany levého loktu.


11) ''17BLACK''. Spekuluje se, že Harry je velký fanoušek Jamese Bonda. V 13.srpna 2012 bylo teprve čitelně ukázáno světu.
umístění: pod levou klíční kostí.


12) ''Hi''. Toto slovo bylo první, co řekl Louis Harrymu. Proto si to nechal vytetovat i jeho stylem písma. Možná mu ho tetoval i sám Louis.
umístění: levá paže zevnitř


13) Dvě vlaštovky nad prsama. Harry zmínil, že Vlaštovky znamenají, že hodně cestují. Také byly vytetované poté, co se plavili 5000 mil na lodi a mají význam šťastného návratu domů.
umístění: Nad prsama


14) Loď. Freddy Negrete Shamrock LA Shack salonu tetování, "Chtěl realisticky vypadající anglickou loď, protože mu chybí domov a je třeba si připomenout, že je vázán k domovu." řekl. Jinak si to spostu lidí spojuje s videoklipem Taylor Swift ''I knew you were trouble''.
umístění: levý biceps


15) Gemma (jméno jeho sestry) vytetované v hebrejštině.
umístění: na levém rameni.


16) Pink Floyd Dark side of the moon obal alba. Je to pocta kapele Pink Floyd. To stejné tetování vlastní i Zayn Malik.
umístění: Na rameni, hned vedle lodi.


17) Pěticípá hvězda, která má znázorňovat pět členů skupiny One Direction. Poté tam taky byl připsán nápis, o kterém jsem se zmiňovala v předchozích bodech.
umístění: levá ruka


18) Divadelní masky. V některých případech, se lidé rozhodnou pro masky tetování-divadlo jako symbol jejich vášnivé osobnosti, která by se mohla týkat Harryho Stylese pro jistotu. A nebo ocenění pro divadlo.
umístění: levá strana hrudníku.


19) zavřená klec. Může mít význam, že je to takový náznak, že se Harry cítí zavřen v kleci. Připomíná to báseň od Maya Angelou ''Vím proč ptáček v kleci zpívá''.
umístění: na levé straně hrudníku (bok)


20) ''Can I stay'' Zjistilo se, že je to název písně od Raye LaMontagne.
Can I stay here with you till the morning
I am so far from home and i feel a little stoned
So can i stay here with you till the morning?
There's nothing i want more than to wake up on your floor
So lay with me in your thinnest dress
fill my heart with each caress
between your blissful kisses, whisper
darling, is this love?
umístění: nad lodí na levém rameni.


21) ''HOME MADE''. Z části zakryto lodí. Je to další spojení s jeho rodinou. Rád si nechává dělat tetování spojená s rodinou. Nakonec asi byli všichni spokojení, že se tento nápis z části zakryl vytetovanou lodí. Vypadalo to prý, jako kdyby to tetoval pětiletý kluk.
umístění: na rameni pod lodí.


22) ''Never gonna'' ''Dance Again''. George Michael - "Careless Whisper."
umístění: na nohou nad nártem
I should have known better than to cheat a friend,
And waste the chance that I'd been given.
So I'm never gonna dance again,
The way I danced with you.
Tonight the music seems so loud,
I wish that we could lose the crowd.
Maybe it's better this way,
Wed hurt each other with the things we want to say.
23) The green bay packers. Znak, který se nechal vytetovat kvůli sázce se svým přítelem o tom, že tento tým vyhraje. Udělal si ho den před zápasem...bohužel tým prohrál. Takže jeho kamarád pravdu neměl. Nu což, už tam to tetování zůstalo.
umístění: levý biceps zevnitř.

24) Visací zámek. 13.srpna 2012 vytetované Harryho kamarádem Edem Sheeranem.
umístění: na levém zápěstí nad hodinkami


25,26) SMCL a X. Tyto dvě tetování jsou velkou záhadou. SMCL může mít význam Smile more, cry later. (může mít nějaké spojení s maskami a zavřenou klecí vedle kterých je to vytetované.) Nebo také Simon Cowell. X je velkou záhadou. Stejné písmeno má také vytetované Justin Bieber, Miley Cyrus a Chris Brown.
umístění: vedle masek a zavřené klece na levé straně (boku) hrudního koše.


27) Iced Gem cookie. Další tetování na počest jeho sestry Gemmy. Které se jako malé přezdívalo Gem. Tím pádem si nechal vytetovat slavnou sladkou anglickou pochoutku.
umístění: Levý biceps zevnitř


28) ''99p''. Někteří si myslí, že je to 99 pencí, nebo 99 problems podle písně od Jay-z
umístění: na zápěstí pod zámkem


29) ''PINGU''. Toto je památka na dětský seriál o tučňácích z roku 1980 s hrdinou jménem PINGU. Ed Sheeran si nechal vytetovat podbné tetování, akorát ne slovy, ale obrázek tučňáka.
umístění: vnitřní strana levého bicepsu.


30) Shamrock. Pocta pro tetovací salón, kde si vytetoval většinu svých tetování
umístění: zápěstí na levé ruce


31) Klíč. Ten má být ve staromódním stylu, připomínající šíp nebo kostlivce. Stejné tetování má i Louis Tomlinson na svém kotníku. Spoustu lidí se domnívá, že tím se nějak spojuje jejich tajemství. Jejich láska.
umístění: zpěstí levé ruky


32) dvě vlnky. Harry byl narozen 1.února 1994. Je vodnář, podle zvěrokruhu. A také to znázorňuje dva mužské znaky.
umístění: zápěstí levé ruky


33) Dva šrouby. První si ho nechali udělat Harry se Zaynem. Nakonec se připojil i Louis a Liam a nakonec i Niall.
umístění: na pravé noze na palci


34,35,36) LDN, NY, LA. Písmena z měst: LONDON? NEW YORK? LOS ANGELES.
umístění : na levém rameni.


37) Kytara. Kytara vypadá jako oříšek. Byla vytetovaná asi proto, že v Xfactoru Harry vyprávěl, že na něj měl vliv Elvis Presley, když byl malý.
umístění: levé rameno


38) Dvě ruce, které si podaly ruku. Může mít význam ''rovnost''. 21.ledna 2013 bylo vytetované. Poté co bylo ukázáno světu, lidé si začali zase říkat, že to možná má význam homosexuality a jeho vztahu s Louisem Tomlinsonem.
umístění: nad loktem levé ruky.


39) Motýl. Neví se význam. Ale šel ve stopách Rihanny, která si nechala vytetovat bohyni Isis také pod prsy. A Chris Brown zase Breezy's fighter jet tetování také pod prsy.
umístění: pod prsama.


40) tři hřebíky. Neví se význam. Ví ho asi jen jeho matka. Ale spekuluje se, že by to mohlo být myšleno jako štěstí, nebo něco s náboženstvím.
umístění: rameno levé.


41,42) g, a. Zase je to asi spojené s jeho mámou Annou a sestrou Gemmou.


43) † Harry je katolík a tento křížek je už jeho třetí. Občas nosí i náhrdelník s křížem.
umístění: levá ruka. nad ukazováčkem.


44) černá růže. toto tetování je hodně populární mezi celebritami. Justin Bieber, Cheryl Cole a teď i Harry. Lidi si myslí, že je to nějak spojené s Taylor Swift.
umístění: levý loket


no, byl to záhul. Doufám, že pokud budete kopírovat (i když nechci abyste to dělali) uveďte zdroj.
dělala jsem to 4,5 hodiny. Překládala jsem významy z AJ. A hledala obrázky.
Doufám, že to aspoň někdo ocení.
Harryho tělo a jeho tetování miluju. Moc mu to sluší.

xo xo
Yours Jenny
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Julča Julča | Web | 15. září 2013 v 16:32 | Reagovat

Co znamená Larryshipper? :)

2 Jenny Jenny | Web | 15. září 2013 v 17:32 | Reagovat

Larryshipper je ten, co si myslí, že Harry a Louis jsou spolu ve vztahu....gayové ;) Harry+Louis= Larry.

3 Julča Julča | Web | 15. září 2013 v 19:00 | Reagovat

Aha... Já myslim, že kdyby byli, že by to přiznali... No, kdo ví :D

4 Jenny Jenny | Web | 15. září 2013 v 19:08 | Reagovat

možná přiznají...to je ale na dlouhé vyprávění. Totiž jejich managment MODEST jim říká, co mají a co nemají dělat. Až jim koncem tohoto roku smlouva s nimi skončí, uvidí se ;)

5 #amazaynone# #amazaynone# | 8. prosince 2013 v 14:47 | Reagovat

Niall má tetování? O.o

6 Verča Verča | 15. února 2014 v 12:35 | Reagovat

Super článek až na to, že Niall nemá tetování .... :-P

7 Žáža Žáža | 7. května 2014 v 11:18 | Reagovat

Niall nema tetovani :D ale jinak super

8 Smithd602 Smithd602 | E-mail | Web | 2. března 2017 v 0:50 | Reagovat

I appreciate, cause I found just what I was looking for. You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye kcgggdbegdfbcddk

9 WilliamDot WilliamDot | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 15:56 | Reagovat

Superb forum posts. Many thanks!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama